Usługi na które zasługujesz

Gwarantowana satysfakcja naszych klientów

Wdrożenia ERP

Mamy bardzo duże, wieloletnie doświadczenie związane z wdrażaniem różnych systemów klasy ERP. Wdrażamy zarówno małe – kilkustanowiskowe konfiguracje, jak i kilkuset stanowiskowe, z dodatkami tworzonymi przez nasz zespół specjalnie dla konkretnego klienta, by móc w jak najbardziej efektywny sposób wykorzystać możliwości systemu. Zawsze staramy się dobierać system oraz konfiguracje tak, by jak najlepiej wpisywała się w indywidualny profil klienta.
W przypadku systemów ERP nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do realizacji.

Usługi Bazodanowe

Jeśli jeszcze nie masz w swojej firmie baz danych, lub pracujesz na plikach Excela, a chciałbyś dane skonsolidować w jednym miejscu, to chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiedni silnik bazy danych, zainstalować, skonfigurować i zoptymalizować jego działanie.
Jeżeli posiadasz już bazy danych, to możemy zaproponować Ci audyt oraz propozycje ulepszeń.
Dopiszemy odpowiednie procedury, triggery, utworzymy połączenia pomiędzy różnymi bazami danych, żeby dać Ci jak największą wygodę w codziennej pracy.

Usługi Programistyczne

Posiadamy zaplecze programistyczne, które pozwala nam zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Tworzymy zarówno dodatki do gotowych aplikacji, jak i samodzielne aplikacje pisane na zamówienie klientów. Jeśli masz jakiś pomysł, przedstaw go nam, a na pewno go zrealizujemy.

Analityka Biznesowa - Business Intelligence

Wdrożenie analityki biznesowej (ang. BI – Business Intelligence lub BA – Business Analytics) to zastosowanie zaawansowanych, ergonomicznych i intuicyjnych interfejsów analitycznych obejmujących sposoby właściwej prezentacji danych w kontekstowych i logicznych układach kokpitów menedżerskich w których łatwo można odnaleźć informację o kluczowych wskaźnikach oraz znaleźć odpowiedź na postawione zagadnienie biznesowe.

Platforma analityczna korzysta z warstwy bazodanowej opartej na modelu hurtowni danych ich ładowaniu i dostosowaniu do potrzeb analitycznych.

Usługi Sieciowe

Dopiero wynająłeś lokal i potrzebujesz projektu i montażu okablowania sieciowego, konfiguracji routerów, dobrania odpowiedniego sprzętu do Wi-Fi ? Może Twoja sieć nie działa tak sprawnie jak tego oczekujesz, lub chcesz zastosować bardziej profesjonalny sprzęt Cisco, HP etc. ?
Możemy zaprojektować, okablować, skonfigurować sieć w każdej lokalizacji i w każdych warunkach.

Usługi Doradcze

Jeśli nie posiadasz działu IT w swojej firmie, ale czasem potrzebujesz pomocy w doborze sprzętu, oprogramowania, dostawcy Internetu czy urządzeń mobilnych, chętnie Ci doradzimy.

Close Menu