Oprogramowanie na miarę Twoich potrzeb

Spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania

Analizy biznesowe

Qlik Sense wspiera inteligentne przeszukiwanie danych i jest całkowicie mobilny, dzięki czemu gwarantuje precyzyjne i niezawodne możliwości zarządzania przedsiębiorstwem na światowym poziomie. Z Qlik Sense każdy może pełnić rolę analityka biznesowego. Samoobsługa w aplikacji została przeniesiona na całkowicie nowy poziom skuteczności i elastyczności, przez co firmy są lepiej poinformowane i mogą szybciej działać i reagować. Qlik Sense opiera się na modelu QIX Associative Data Indexing — technologii pozwalającej na eksplorowanie relacji zachodzących między danymi pochodzącymi z różnych źródeł, które to relacje w przypadku klasycznego podejścia hierarchicznego lub opartego na zapytaniach pozostałyby ukryte.

Oprogramowanie ERP

Systemy Comarch to rozbudowany funkcjonalnie system klasy ERP, który charakteryzuje się elastyczną budową modułową. Funkcjonalności systemu zgrupowane są w kilkunastu współpracujących z sobą obszarach. Optymalna konfiguracja i ilość modułów dobierana jest na podstawie wnikliwej analizy potrzeb i specyfiki funkcjonowania firmy. Oprócz wersji serwerowej system dostępny jest również w modelu SaaS (Software as a Service), w którym system Comarch jest oferowany za pośrednictwem zdalnego dostępu internetowego.

Od ponad 10 lat jesteśmy parntrem firmy Comarch w zakresie systemu Comarch ERP XL , Comarch Optima, Comarch Altum oraz pozostałej oferty produktów Comarch.

Ofertujemy również wsparcie przy innych produktach klasy ERP. Mamy doświadczenie z wieloma systemami : StreamSoft, SAGE, SaP, MS Dynamics i wiele innych.

Rozwiązania Mobilne

Rozwiązania mobilne to nowoczesne narzędzia dostępne zarówno na smartfony jak i tablety wspierające kluczowe procesy firmy, tj. sprzedaż, POS, fakturowanie,  magazyn, kadry, pracę przedstawicieli handlowych,  serwis, backup danych czy analizy Business Intelligence.

Oprogramowanie Antywirusowe

Dobierzemy najlepszy program antywirusowy dla Twojej firmy. Weźmiemy pod uwagę wydajność Twojego sprzętu, wymagany poziom zabezpieczeń i wiele innych czynników. Jesteśmy oficjalnym partnerem produktów m.in. G-DATA oraz ESET.

Systemy operacyjne

Dla wszystkich naszych klientów proponujemy zarówno systemy serwerowe Windows, jak i open sourcowe rozwiązania typu Linux, FreeBDS etc.

Systemy dostarczamy zarówno w formie do instalacji jak i w pełni skonfigurowane, indywidualnie dla każdego klienta.

Posiadamy doświadczenie w doborze, konfiguracji i modyfikacji systemów bazodanowych MS SQL, Oracle, mySQL, Postgres i wiele innych.

A nawet więcej

Potrzebujesz zautomatyzowanej kopii bezpieczeństwa Twoich plików, baz danych, poczty etc ?
A może potrzebny Ci audyt bezpieczeństwa ?
Podejmiemy każde wyzwanie, które nam postawisz.

Close Menu