Dołącz do naszej załogi

Każdy dzień pracy z nami to nowa przygoda

Katowice

Aktualnie trwają pracę nad przygotowywaniem tego stanowiska pracy oraz oferty. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Wdrożeniowiec Comarch ERP

Katowice

Jeśli posiadasz już doświadczenie w samodzielnym wdrażaniu oprogramowania klasy ERP to ta oferta jest stworzona dla Ciebie.

SZUKAMY kandydatów z doświadczeniem we wdrażaniu, którzy:

  • Znają specyfikę pracy i potrafią wdrażać oprogramowanie klasy ERP – najlepiej Comarch ERP XL lub pokrewne (Optima, Enova)
  • Posiadają umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Są mobilni w kwestii wyjazdów do Klienta (wdrożeń) około 2-3 dni w tygodniu
  • Znają dobrze Microsoft Excel i SQL
  • Dysponują prawem jazdy kat. B

ZADANIA na stanowisku:

  • Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej według przyjętej w firmie metodyki
  • Współpraca z działem programistów nad zmianami i implementacją rozbudowy systemu ERP
  • Konfiguracja i personalizacja systemu ERP
  • Szkolenia użytkowników ww. Systemu
  • Wsparcie Klienta po wdrożeniu

OFERUJEMY:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe (uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności)
  • Premie – wypłacane od skończonych wdrożeń u Klienta
  • Forma zatrudnienia – dowolna (umowa o pracę, kontrakt B2B)
  • Interesującą i ambitną pracę w nowoczesnej i rozwojowej firmie
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności
  • Fantastyczną atmosferę i środowisko pracy

QLIK Developer

Katowice

Katowice

Oferujemy:

  • wynagrodzenie odpowiednie do doświadczenia
  • rozwój zawodowy – realny wpływ na kształt wdrażanych przez firmę rozwiązań i uczestnictwo w ambitnych projektach
  • dużą samodzielność w działaniu
  • pracę dla krajowych i międzynarodowych klientów
  • elastyczne godziny i przyjazną atmosferę pracy – płaska struktura organizacji, praca w dynamicznym zespole w międzynarodowym środowisku,
  • biuro w dobrej lokalizacji

Wymagania:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia przy wdrażaniu projektów
  • doskonała organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji z klientem
  • umiejętność wpływania na innych w celu uzyskania niezbędnych informacji projektowych
  • język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • poczucie odpowiedzialności za zespół
  • terminowość

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży IT
  • znajomość rynku ERP, analityki biznesowej
  • znajomość metodyk zarządzania projektami
  • dokumenty potwierdzające odbyte szkolenia lub zdane egzaminy w zakresie zarządzania projektami

Oczekiwania:

  • zarządzanie projektami informatycznymi
  • zbieranie i przygotowywanie zakresu prac projektowych
  • dbanie o sprawny przepływ informacji pomiędzy osobami współpracującymi przy projekcie
  • utrzymanie określonego poziomu jakości projektów
  • zapewnienie tworzenia produktów dostarczonych przez projekt z zachowaniem planowanego kosztu, terminów i zasobów oraz ich odbiór
  • budowanie trwałych relacji z klientami
  • bieżąca współpraca z innymi działami firmy
  • monitorowanie postępów w projekcie, raportowanie statusów

Marketing Specialist

Katowice

Junior Recruiter

Katowice

Dlaczego warto z nami pracować ?

Pamiętaj że praca to część Twojego życia, warto zadbać o to aby była ekscytująca

Przepraszamy, aktualnie trwają pracę nad tym elementem strony. Wkrótce będzie dostępny.

Close Menu